ofis-ses-yalitimi OFİS SES YALITIMI

Ofis ses yalıtımında öncelikle dış ortamdan gelen sesler kesilmek isteniyorsa duvarlara bir uygulama yapılmalıdır. Dış ortam sesleri nedeniyle çalışanlar etkilenebilirler. Dikkatleri bozulup işlerine yoğunlaşamazlar. Bu durumda ses kesici malzemeler kullanılmalıdır. Doğru malzeme seçimi ile bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir.

ofis-ses-yalitimi-1 OFİS SES YALITIMI

Çalışan sayısı fazla olan ofislerde dış ortam sesinin yanında konuşma seslerinden dolayı bir ses karmaşası meydana gelmektedir. Bu durumda çalışanlar olumsuz etkilenebilirler. Konsantre kaybı yaşanabilir.

ofis-ses-yalitimi-2-1 OFİS SES YALITIMI

Bu sorunun çözümüde akustik ürünler kullanmaktır. Masalar arası seperatör, duvarlara akustik kumaş kaplı paneller yada akustik sünger, akustik paravan gibi malzemeler ile ses karmaşasının önüne geçilebilmektedir.

ofis-ses-yalitimi-3 OFİS SES YALITIMI
ofis-ses-yalitimi-4 OFİS SES YALITIMI
ofis-ses-yalitimi-3 OFİS SES YALITIMI

AKUSTİK SÜNGER – SES YALITIM SÜNGERLERİ – STÜDYO SES YALITIMI – İSTANBUL SES YALITIM FİRMASI – ANKARA SES YALITIMI – ANKARA AKUSTİK SÜNGER – İZMİR SES YALITIMI – BURSA SES YALITIMI – SES İZOLASYON SÜNGERLERİ – EN ETKİLİ SES YALITIM MALZEMESİ – SES YALITIMINDA KULLANILAN MALZEMELER AKUSTİK MEKANLAR – GÜRÜLTÜ KONTROLÜ – FİREX SES YALITIM SÜNGERİ – DUVAR VE TAVAN SES İZOLASYONU – JENERATÖR SES İZOLASYONU – KABİN KASET SES İZOLASYONU – SOĞUTMA KULESİ SES İZOLASYONU – FABRİKA SES İZOLASYONU – KOMPRESÖR SES İZOLASYONU – HİDROFOR SES İZOLASYONU – HASTANE – BLOWER – MAKİNE DAİRESİ – ASANSÖR SES YALITIMI – BİNA SES YALITIMI – HİDROFOR SES YALITIMI – MAKİNE DAİRESİ SES YALITIMI – SERVER DATA CENTER SES YALITIMI – ATIŞ POLİGONU SES İZOLASYONU – KLİMA SES İZOLASYONU