Yüzeyi yumurta kutusu biçiminde olan akustik ses yalıtım süngeridir. Yumurta süngerler yüksek ses yutum katsayısına sahip akustik sünger çeşitlerinden sadece birisidir. Akustik düzenlemelerde kullanılan yumurta ses yalıtım süngeri tek başına güçlü bir ses izolasyonu sağlamaz, ciddi ses kesmek için bariyerli modelleri kullanılmalıdır. Ses emici özellikte yanmaz kaliteli malzemeden üretilmektedir. Viyol desenli akustik yumurta sünger istenilen boyut ile üretimi gerçekleştirilerek duvar ve tavanda bir çok istenilen alanda uygulanabilmektedirler. En kaliteli malzemelerden üretimi gerçekleştirilen yumurta sünger ortam akustiğinin düzenlenmesinde en etkili malzemelerden bir tanesidir.

Akustik Yumurta Sünger Ürün Bilgisi

Akustik Yumurta Sünger Ölçüleri : 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Akustik Yumurta Sünger Paket İçeriği : Akustik yumurta süngerler 100 cm x 100 cm ebad plaka 10 adet paket  satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Akustik Yumurta Sünger Renk çeşitleri : Siyah ( koyu andazit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları :  Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Akustik Yumurta Sünger Üretim : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür. Renkler RAL kartelası

Akustik Yumurta Sünger Yanmazlık : Alev almaz / yanmazlık Firend  ;  yanmazlıkta BS476 : class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Akustik Yumurta Sünger Yoğunluk : 50 ile 60 Kğ / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

 

Kullanım Alanları

Gemilerde

Ofislerde

Fabrikalarda

Çağrı Merkezlerinde

İş Yerlerinde

Salonlarda

Hastahanelerde

Evlerde

Bankalarda